<
 • Mağaza İçi Radyo

  Mağaza içindeki mevcut ses sistemi ve mağazadaki internet bağlantısı ile bilgisayarın kullanılması ile yapılan yayıncılık; mağaza içi radyo yayıncılığı, kapalı devre olarak yapılan müzik yayıncılığıdır. En doğru mağaza müzik yayını ve radyo yayıncılığı için, marka imajınız ile birebir uyumlu olan müzik tarzlarını tercih etmek önemlidir. Hedef kitlenize uygun tarzda, firmanız için özel olarak hazırlanacak bir müzik ve radyo yayını ile iş yerinizin içindeki trafik akışını arttırabilirsiniz. Müzik ve şarkı yayınlarının yanı sıra, gün içinde kurumsal radyo yayınınız arasında yapılan özel duyuru ve anonslar ile de müşterilerinizi kampanya ve indirimlerinizden anlık olarak haberdar edebilirsiniz. Son yıllarda, mağaza ve işletmelerde yapılan müzik yayınının müşteriler üzerinde olumlu etkileri olduğu, onları daha çok satın almaya yönelttiği ve marka tanınırlığı ile ilgili avantaj sağlayan radyo ve müzik yayını; mağazanızı ziyaret eden müşterilerinizin kendilerini daha rahat hissetmelerini sağlamaktadır. Hedef kitlenize en uygun tarzda yapacağınız müzik seçimi ve radyo yayını ile, onlara en uygun alışveriş atmosferini yaratabilirsiniz.

  Mağaza İçi Radyo Hizmetleri

  Mağaza satışlarında; ürün dizaynından mağaza dekorasyonuna, müzik yayınına kadar her detayın etkisi vardır. Bu durumda tüm detayları değerlendirmeye almak da satışlar üzerinde olumlu etkiler oluşturmaktadır. Tüketicinin satın alma davranışlarına olumlu olarak geri dönüş sağlayan mağaza içi radyo yayını, sizi daha tanınır bir marka yapmaya da yardımcı olacaktır. Ayrıca yapılan birçok araştırma da, müzik yayını bulunan mağazalarda tüketicilerin daha çok vakit geçirdiklerini gösteriyor. Bunun yanında müzik eşliğinde yapılan satışlarda, firmanın hizmet ya da ürünleri tüketicinin gözünde daha çok satın alma isteği uyandırıyor. Tüm bunların yanında mağaza içi radyo yayını, müşteriyi etkisi altına aldığı için, mağaza dışından gelen gürültülerin ve mağaza içinde bulunan gereksiz seslerin bastırılması ve müşterilere rahat bir ortam yaratılması adına önemlidir. Hızlı müzik akışının bulunduğu bir mağazada, çok kalabalık olan günlerde bile rahat bir alışveriş atmosferi bulunacak.

  Uydu tabanlı ya da Web tabanlı olarak gerçekleştirilen mağaza içi radyo yayını, zinciri bulunan mağazalar için de büyük bir yardımcıdır. Aynı anda tüm şubelerde aynı müzik yayınını yapmanıza olanak sunan mağaza içi radyo ve müzik yayını, tüm mağazalarınızı tek bir noktadan yapabileceğiniz müzik yayını ile kontrol edebilmenizi sağlıyor. Ekonomik aylık hizmet bedelleri ile birçok firmadan mağaza içi radyo yayıncılığı hizmeti alabilir, ayrıca belirli bir radyo kanalı ile internet sözleşmesi imzalayarak, sahibi olduğunuz işletme içinde radyo yayını yapabilirsiniz. Hedef kitle, müşteri portföyü ve marka imajı göz önünde bulundurularak, çalınacak olan parçaların ve yayın akışının önceden belirlendiği kurumsal radyo yayınları ise, özellikle zincir mağazalar, süper marketler ve büyük markalar için büyük bir avantaj sağlamaktadır. Eğer siz de kurumsal firmalar arasındaki yerinizi almak istiyorsanız, işe müşterilerinizi doğru bir tanıtım stratejisiyle, yani mağaza içi müzik ve radyo yayıncılığı ile başlayabilirsiniz.

   

 • Hizmet politikamız ve detaylı bilgi için aşağıdaki resme tıklayınız...
  mağaza içi radyo